Гарантія якості продукції – основа з основ виробництва компанії. Відповідальність за якість продукції в компанії несе кожен співробітник.

Секрет якості складається з трьох основних частин

  1. Багаті традиції та набутий досвід.
  2. Професійна майстерність, в поєднанні із щирим вболіванням за улюблену справу. Говорячи про забезпечення контролю якості, ми розуміємо важливу роль у цьому процесі персоналу компанії, тому відповідально ставимося до підбору кадрів, регулярно проводимо навчання і перевірку компетентності наших працівників.
  3. Найсучасніше технологічне обладнання. Встановлено сучасне високотехнологічне обладнання закритого циклу від світових виробників, яке виключає безпосереднє втручання людини у виробничий процес, починаючи від забору сировини і закінчуючи фасуванням готової продукції. Це гарантує безпеку і якість продукту.

 

Лабораторія

На підприємстві обладнано новітню мікробіологічну лабораторію, яка відповідає всім необхідним правилам та вимогам.

Лабораторія проводить тести з усіх параметрів ДСТУ і дає відповідь про допуск сировини на виробництво. Дані про кожну партію сировини, що надійшла, занотовуються, і після обстеження тільки ту сировину, яка відповідає вимогам ДСТУ, направляють на виробництво.

Кожна без винятку партія продукції проходить обов’язковий контроль у лабораторіях підприємства і отримує сертифікат відповідності вимогам ДСТУ та ТУ. Крім власних лабораторій, контроль якості здійснюється Державними науково-виробничими центрами стандартизації, метрології та сертифікації, які проводять дослідження безпеки продукції.

Вся продукція має сертифікати якості (декларації відповідності), складені на підставі різних висновків та експертиз.