ТзОВ «Теребовлянський Молочний Комбінат»

СУЧАСНА КОМПАНІЯ, ЩО ДИНАМІЧНО РОЗВИВАЄТЬСЯ, ЗДОБУВШИ ПРИХИЛЬНІСТЬ СПОЖИВАЧІВ ТА Є ВИРОБНИКОМ ВЕРШКОВОГО МАСЛА, СПРЕДУ, МАРГАРИНУ ТА РОСЛИННО-ВЕРШКОВИХ ПАСТ І СУМІШЕЙ.

Головною особливістю та перевагою нашого підприємства є найсучасніше технологічне оснащення.

Успіх підприємства полягає в підвищеній увазі до якості сировини, сучасні технології переробки, високий професіоналізм і компетентність працівників. Відповідальність за якість продукції несе кожен співробітник. Всі етапи виробництва проходять під постійним контролем спеціалістів молочного комбінату, що дозволяє забезпечити високу якість та відмінний смак продукції.

ЯКІСТЬ

    ТзОВ «Теребовлянський Молочний Комбінат», продукція якого відома в Україні та за її межами під торговою маркою «Синьогора», вважається одним з провідних експертів своєї справи та отримала вибір року 2018 серед споживачів.

    Система менеджменту безпечності харчових продуктів із застосуванням принципів НАССР на підприємстві ТзОВ «Теребовлянський Молочний Комбінат» відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 22000:2005.

    Ми зацікавлені у створенні довгострокових відносин і розвитку бізнесу наших партнерів, тому готові запропонувати індивідуальні умови для кожного з них.

ПРОДУКЦІЯ